Prodej, Pozemky pro bydlení, 1126 m² - Brno-Bosonohy

Pozemky pro bydlení

Prodej

 • Brno - Brno-Bosonohy
 • Kategorie: Pozemky pro bydlení
  Lokalita: Brno - Brno-Bosonohy
  Okres: Brno-město
  Plocha pozemku: 1.126 m²
 • Voda: Studna
  Elektřina: 230V
 • 240006
4 090 000 Kč
Kontaktovat
  Vstoupit do galerie

Michna Reality & Partneři Vám exkluzivně nabízí pozemek o celkové rozloze 1126 m2, který se nachází ve vyhledávané lokalitě v srdci přírody Brno - Bosonohy. Pozemek má nyní IS (studna, elektřina 230/400V). Pro odvádění splaškové vody je třeba zbudovat čistírnu odpadních vod nebo jímku. Pozemek obdélníkového tvaru s šíří 25,4 m a délkou 50 m, je nyní určen dle ÚP města Brna pro výstavbu rekreačního objektu do zastavěné plochy 40 m2 - přízemní objekt s obytným podkrovím. Schválením nového územního plánu města Brna, se stane pozemek rezervou pro výstavbu rodinných domů. Příjezd k pozemku je po nezpevněné komunikaci.
Pokud hledáte místo, které je obklopené nádhernou přírodou a přesto jste pár minut od centra Brna, tak toto je pozemek přímo pro Vás. V těsné blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, sjezd na dálnici D1 ale také množství vyžití.

Pro více informací či prohlídku bytu kontaktujte realitního makléře - Michal Klement - MICHNA REALITY & PARTNEŘI, s.r.o.

Financování nemovitosti zajišťuje po předběžné konzultaci pan Ing. Daniel Kyjonka – Gepard Finance, a.s., Brno, Květná 167/3, 603 00 Brno

Zobrazit více

Přejete si, aby Vám žádná z nemovitostí neutekla?

pokud ano, přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami a zpracováním osobních údajů.