Prodej, Pozemky pro bydlení, 826 m² - Brno

Pozemky pro bydlení

Prodej

 • Révová, Brno
 • Kategorie: Pozemky pro bydlení
  Lokalita: Révová, Brno
  Okres: Brno-město
  Plocha pozemku: 826 m²
  Zástavba: Obytná
 • Komunikace: Asfaltová
  Doprava: Silnice, MHD
  Voda: Dálkový vodovod
  Elektřina: 230V
  Plyn: Plynovod
  Odpad: Veřejná kanalizace
 • 240005
18 500 000 Kč
Kontaktovat
  Vstoupit do galerie

Společnost Michna Reality & Partneři Vám exkluzivně nabízí výjimečný pozemek, vhodný pro výstavbu vily či rodinného domu, v jedné z nejvyhledávanějších čtvrtí města Brna.
Rozlehlý zatravněný pozemek s drobnými dřevinami a krásným výhledem na brněnské panorama se nachází v městské části Brno - Vinohrady, katastrální území Brno - Židenice.
Celková výměra lehce svažitého pozemku s nepravidelným tvarem činí 826 m². Uliční šíře pozemku je 45 m, hloubka 32m a 51m ( viz. náhled z katastru nemovitostí v příloze inzerátu).
Veškeré inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku a vede k němu obecní asfaltová komunikace. Pozemek je dle platného Územního plánu veden, jako pozemek čistého bydlení s koeficientem 0,3 podlažních ploch.

Městská čtvrť Vinohrady, ve které se pozemek nachází, patří mezi velmi oblíbené. Nabízí veškerý komfort velkoměsta s kompletní občanskou vybaveností a zároveň je obklopena krásnou přírodou. Výhodou je výborná dopravní dostupnost do centra města i na dálnici D1.
V blízkém okolí se nachází mateřské školky, základní škola, kulturní a vzdělávací centrum, fitness centrum, obchodní centrum, zdravotnické služby, obecní úřad a další.

Více informací Vám poskytne pan Michal Klement - 777 540 003 - Michna Reality & Partneři.

Financování nemovitosti zajišťuje po předběžné konzultaci pan Ing. Daniel Kyjonka - Gepard Finance a.s., Brno, Květná 167/3.

Zobrazit více

Přejete si, aby Vám žádná z nemovitostí neutekla?

pokud ano, přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami a zpracováním osobních údajů.