Prodej, Pozemky pro bydlení, 1298 m² - Hostěnice

Pozemky pro bydlení

Prodej

 • Hostěnice
 • Kategorie: Pozemky pro bydlení
  Lokalita: Hostěnice
  Okres: Brno-venkov
  Plocha pozemku: 1.298 m²
 • Komunikace: Asfaltová
  Doprava: Silnice, Autobus
  Voda: Místní zdroj
  Elektřina: 230V
 • 240012
5 190 000 Kč
Kontaktovat
  Vstoupit do galerie

Nabízíme Vám unikátní stavební pozemek s krásnými výhledy do zeleně, lesů, vlastním vjezdem a možností výstavby rodinného domu se nachází na zcela klidném a privátním místě přírodního parku Říčky v katastrálním území Hostěnice u obce Ochoz u Brna.

K rovinatému zatravněnému pozemku se stromy a bez původních staveb se dostanete po asfaltové cestě, která navazuje na hlavní silnici, kde z její hranice lze přivést elektřinu. Je nutné zřídit vrtanou studnu.
Dle územního plánu se jedná o plochu o celkové rozloze 1298 m2 z toho 385 m2 čistě obytnou (značka OB) p.č. 250/3, hlavní využití: plochy pro bydlení (výstavba rodinného domu) a 913 m2 k individuální rekreaci p.č. 250/4.

Pozemek je umístěn v Moravském krasu s jistotou krásné přírody, včetně možnosti navštívit nedaleké punkevní jeskyně, či Macochu. Na kraji obce Ochoz u Brna je vyhledávaná oddechová oblast Pod Hádkem, s krásným rybníkem a zejména stylovým srubovým posezením. Obec nabízí plnou vybavenost, od obecního úřadu, pošty, obchodu, restaurace, pizzerie, cukrárny, až po fotbalové hřiště a cyklotras. Skvělá dopravní dostupnost jak autem, tak autobusem (zastávka IDS do 7 minut chůze od pozemku). Město Brno (Líšeň) vzdálena 7 km (8 min).

Veškeré další informace vám rád sdělím nebo se můžeme setkat přímo při osobní prohlídce pozemku.
- Michal Klement

Zobrazit více

Přejete si, aby Vám žádná z nemovitostí neutekla?

pokud ano, přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami a zpracováním osobních údajů.