Rodinné bydlení na dosah od Brna


Výjimečné bydlení v těsné blízkosti Brna! Rezidenční projekt „Bydlení Zbýšov“ nabízí 5 rodinných domů a 43 bytů.
Rezidenční areál Zbýšov je ojedinělým v dané lokalitě. Projekt nevzniká na zelené louce, využívá již stabilizovanou plochu v rámci města. Oblast Padělky se nachází na okraji obce, je kombinací malých samostatných bytových domů a rodinných domků s velkorysými plochami zeleně a velmi klidnou dopravou. Výstavba rezidenčního areálu je navržena do několika etap a po jejím dokončení nabídne širokou škálu typů bydlení.
V etapě A se nachází 5 rodinných dvoupodlažních domů na západní a severní části rezidence Zbýšov. Dvoupodlažní rodinné domy reagují na terén svažující se směrem k jihu a jsou vůči sobě výškově odsazené. Vstup do domů a sjezdy jsou navrženy ze západní strany z přilehlé komunikace. Výjimkou je nejvýše posazený rodinný dům, který má vstup a sjezd ze severní strany. Domy jsou navrženy s plochou střechou. Ke všem rodinným domům náleží oplocená zahrada. Parkování je řešeno na vlastním pozemku před domy.
Všechny rodinné domy jsou dispozičně 4+kk a ke každému náleží dvě parkovací stání pro osobní automobily. Díky kvalitním materiálům a modernímu vzhledu vytvoří domov i nejnáročnější klientele.
Při návrhu samotných domů byl především kladen důraz na to, aby byly uživatelsky co nejpříjemnější a zároveň zajišťovali dostatek soukromý pro pohodlný rodinný život.
Při vstupu do domu se nachází vstupní hala, odkud je přístup do technické místnosti se samostatnou toaletou. Velký důraz byl kladen na vytvoření velkorysého prostoru obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, který je propojen přímým vstupem přes francouzská okna na terasu a zahradu se zahradním domkem. Úložný prostor se nachází pod vnitřním schodištěm, které vás vede do klidové zóny v druhém patře domu, kde byl dán důraz na proslunění interiéru. Klidovou zónu tvoří prostorná ložnice, 2 dětské pokoje, koupelna s vanou a toaletou.
Kuchyně budou nachystány k instalaci pro kuchyňskou linku s dřezem, lednicí, elektrickou troubou, elektrickou varnou deskou a digestoří, dle výběru budoucích majitelů. Na podlahách bude položen v pokojích vinyl, v chodbách, koupelnách a WC keramická dlažba.
Domy jsou vytápěny vlastním plynovým kondenzačním kotlem, podlahové vytápění, otopná tělesa. Okna a dveře v obvodových konstrukcích jsou plastová s izolačním trojsklem a venkovními žaluziemi. Rodinné domy jsou napojeny na veškeré inženýrské sítě. Internet je veden optickým kabelem, který zajišťuje rychlost a stabilitu připojení.
Díky výběru těch nejkvalitnějších materiálů naši architekti docílili energetické úspornosti B.

Líbí se vám rezidence Bydlení Zbýšov? Zavolejte nám nebo napište a my vám vaše sny naplníme.

Pro více informací kontaktujte makléře - Michal Klement - Michna Reality & Partneři s.r.o.
Financování nemovitosti, zajišťuje po předběžné konzultaci pan Ing. Daniel Kyjonka - Gepard finance a.s., Brno, Květná 167/3

Zobrazit více108
prodaných
nemovitostí

Přejete si, aby Vám žádná z nemovitostí neutekla?

pokud ano, přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami a zpracováním osobních údajů.